Mesarić najbrži u Kninu

Datum objave: 10. 4. 2016.

Po prekrasnom vremenu odrađeno je i zadnje XIII. kolo XC ZLD-a 2015/16, za organizaciju se pobrinuo BK Adrion Oros iz Knina, a nastupilo je ukupno 152 natjecatelja. Stazu od 31.3km najbrže je svladao prošlogodišnji pobjednik, Ivica Mesarić (BBK Orlov krug) u vremenu 1:15:39.

najbrzi_knin2016

Na kraćoj stazi za žene, u dužini 28.2km najbrža je bila poljska triatlon reprezentativka Sabina Rzepka (BK Primošten),

knin_kat_žene_2016

drugo mjesto je zauzela Tanja Barišić (BBK Orlov krug), dok je trećo mjesto osvojila Karmen Škiljić (BBK Pakoštane).

knin_kat_U20_2016
Josip Toljan (BBK Orlov krug),  pobjednik je u kategoriji U20, drugu poziciju je zauzeo Mate Miletić (BK Aks), a Benjamin Mahić (Trek Team Sarajevo) je završio na trećoj poziciji.

knin_kat_20-30_2016

Zlatni u kategoriji 20-30 bio je Carlo Petković (BBK Orlov krug),  Roko Pavlinušić (BK Vlaji Sinj) je srebrni, dok je njegov klupski kolega Ivan Brčić unatoč tehničkim problemima uspio osvojiti broncu.

knin_kat_30-40_2016

Kategoriju 30-40 su pokorili članovi BBK Orlovog kruga, Ivica Mesarić, Tonko Juras i Dženis Čanjevac.

knin_kat_40+_2016

Belgijanac Jorgen Huybrechts pobjednik je kategorije 40+, drugi je Dario Čondrić (BK Konavle), dok je trećeplasirani Joško Fržop (BBK Orlov krug).